“Hukukun üstünlüğü;Aklı hür, vicdanı hür, irfanı hür hukukçularla sağlanır.” - Yusuf ÖZER
 

Tüm Etkinlikler

Av. Yusuf ÖZER´den " Çok Şık Harektler" - [15.04.2016]

Baro Başkan Adayı Yusuf Özer’den ‘çok güzel hareket’ Adana Barosu Başkan Adayı Yusuf Özer, kendilerini ‘sosyal demokrat dünya görüşüne sahip’ olarak tanımlayan Demokrat Avukatlar Grubu’nun ön seçimini ziyaret ederek yarışan adaylara başarılar diledi.


TEŞEKKÜRLER - [01.04.2016]

Av. Yusuf ÖZER, baro başkan adaylığı açıklamasına katılanlara teşekkür etti. Özer " Gerek, bizzat buraya gelerek ve gerekse mesleki mazereti nedeni ile gelemeyipte gönlü burada olan tüm meslektaşlarıma teşekkür ediyorum" dedi.


“Baro Yönetimi’nde kadın ve gençler adil temsil edilmeli” - [18.03.2016]

Adana Baro Başkanı Adayı Yusuf Özer: “Baro Yönetimi’nde kadın ve gençler adil temsil edilmeli” Adana Baro Başkanı Adayı Avukat Yusuf Özer, “2 bin 155 kayıtlı üyesi bulunan Adana Barosu’nda 858 kadın üyemiz var. Son beş yılda Baroya üye olan genç meslek mensubu sayısı 860’dır. Bu oranlar ortadayken kadın ve genç hukukçular baro yönetiminde olması gerektiği gibi temsil edilmiyorlar” dedi.


Önceliğimiz, çarşaf liste ve genç meslektaşlarımızın daha fazla temsil edilmesi - [06.03.2016]

Baro Başkan Adayı Av. Yusuf Özer, Baro seçimleri için hafta sonu bir araya geldiği genç meslektaşlarıyla yaptığı değerlendirme toplantısında; Önceliğimiz çarşaf liste ve genç meslektaşlarımızın yönetimde daha fazla temsil edilmesidir" dedi.


Vekaletinizi talep ediyorum - [04.03.2016]

Baro Başkanlığı için Vekaletinizi arz ve talep ediyorum.


Av.İsa AYANOĞLU:" Her meslektaşımız saygıya değerdir. Kimseyi dışlayamayız" - [29.02.2016]

Av. Yusuf ÖZER, Baro Başkanlığı seçim çalışmlarını, Avukatlık bürüolarınız ziyaretle sürdürüyor. Özer, bugün Ayanoğlu Hukuk Bürosu avukatlarını ve kurucusu Av.İsa AYANOĞLU´nu ´nu ofisinde ziyaret etti. Ayanoğlu; " Her meslektaşımız saygıya değer ve kıymetlidir. Her arkadaşımızın farklı siyasi görüşü olabilir ama biz asla avukatları görüşlerine göre ayırma ve bunuda kendimizde bir hak gibi görme yanlışlılığına düşmemeliyiz" Dedi.


KURUM AVUKATLARI DERTLİ - [26.02.2016]

Adana baro Başkan Adayı Av. Yusuf ÖZER, Kurum avukatlarını ziyaret ederek çalışmalarını sürdürüyor. TCDD bünyesinde çalışan kurum avukatlarını ziyaret eden ÖZER, Kurum avukatlrının sorunları ve Baro´dan beklentilerini görüştü.


Av. İsmail Demirdüzen: "Ortak değerlerimize sahip bir baro istiyorum" - [24.02.2016]

Baro Başkanlık çalışmalarını birebir ziyaretlerle sürdüren Av. Yusuf ÖZER, Dünya Türkmenler Birliği Başkanı Av. İsmail DEMİRDÜZEN´i bürosunda ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu. Av. İsmail DEMİRDÜZEN; "Baromuzu,ortak hassasiyetlerimi gözetme konusunda yanımızda görmek isteriz. Bu seçimde tüm arkadaşlarımızın gayreti ile birlik ve beraberlik içinde bu durumu değiştireceğimize inanıyorum" dedi.


THE Başkanı Av. Abbas Bilgili: HER HUKUKÇU ÖZGÜR İRADESİYLE HAREKET EDER - [16.02.2016]

Adana Barosu Başkan Adayı Av. Yusuf ÖZER, Türk Hukuk Enstitüsü (THE) Başkanı Av. Abbas Bilgiliyi çalışma ofisinde ziyaret edip, Baro seçimleriyle ilgili görüş alışverişinde bulundu. Av. Abbas Bilgili : "Her hukukçu hür iradesiyle hareket eder. Bu nedenle her meslektaşımızın ziyaret edilip görüşlerinin alınması icap eder" dedi.


Fotoğraf Albümü

 

Yusuf Özer Her yerdee

Tüm Haberler

Yusuf Özer Her Yerde

Facebook Twitter
Facebook Linkedin